Jak přemluvit rodiče abych mohla mít andulku na Vánoce?

Strašně moc bych jí chtěla. Je to moje nejoblíbenější zvířátko, ale mamka mi ji nechce dovolit. Tak jsem jí řekla že ji chci na Vánoce. Chtěla jsem jí i za vysvědčení protože jsem dostala vyzamenání ale místo toho jsem dostala PŮJČOVÁNÍ tabletu. Vždycky když se ji zeptám na to proč ji nemůžu mít tak to něčím zamlouvá nebo dělá že to neslyšela. Prosím poraďte mi... :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bylo již zodpovězeno vícekrát : http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

A není kapr tradičnější štědrovečerní pokrm, než andulka??
;-)
Uvědom si, že zvíře není hračka - takže mu musíš být schopna a ochotna po několik dalších let poskytovat vše, co potřebuje (zejména čas) - vydyndat si ´mazlíka´ - a pak ho strčit na starost někomu jinému je ´na pár facek´ - takže nejdříve mámu přesvěč o tom, že jsi schopna a ochotna se o andulku denně starat, pak si ji teprve vypros.

Zlatý

Víš, i já jsem míval takové a podobné přání, ale ne vždy se mi vyplnilo. Každý (snad) má to své nejoblíbenější zvířátko (věc) a chtěl by ho, a ne vždy jsou k tomu podmínky. Mít něco živého doma, je nutnost se o něj starat za každých podmínek a ne, až se jej nabažím tak .....

Zlatý

O tom jestli dostaneš a nebo nedostaneš andulku přece nerozhodují rodiče ale ježíšek!

Doplňuji:
Dělá že to neslyšela jo? :) To pustí mixér pokaždé když začneš o andulce nebo jak? :) Hele, prostě si kup ve zverimexu andulku, dej si jí pod stromeček a pak dělej !překvapenou! až ji rozbalíš..

Stříbrný

Přemluvit je asi nepůjde. Můžeš je znavu a znovu poprosit, ale pokud nebudou chtít, andulku, bohužel, asi nedostaneš, s tím my nic nenaděláme.

Pokročilý

řekni jí kurva učím se dobře, tak co víš chceš važ si toho a kup mi jí

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.