Rocinho

Jak přemluvit rodiče abych mohl dojíždět?největší problém je s mámou.

Doplňuji:
No chtěl bych dojíždět ze střední, mám to domů 30km a musím být na intru, ale chtěl bych dojíždět.

Odpovědi
Drap

Netušíme odkud kam chceš dojíždět ? Pokud chceš dojíždět za mámou na navštěvu, tak určitě nebude proti.

honza19hk

Záleží kam a také čím,jestli autem nebo vlakem atd… Ale máš pravdu já bych na intru také nebyl,to bych radšikaždý den do tý školy dojížděl. Doma mám klid a můžu si dělat co chci.Naštěstí už mám školu dávnou zasebou.

LejdyTerr

Dojíždět kam? Ráda bych poradila, ale jasnovidec zatím nejsem 🙂
Doplňuji:
A rozmyslel sis to dobře? Já jsem teda na intru zažila super roky a doma bych být nechtěla, tam jsi většinou pod dohledem:-). Navíc musíš pořdá brzo vstávat, čekat na autobusy apod..... Jestli opravd chceš dojíždět, zkus mamce nabídnout, že to na týden zkusíte, třeba nakonec sám zjistíš, že intr je lepší;-)

terry

Dobré je znát důvod. Ten my nevíme. Ty ses ptal proč?
Třeba se mamce nechce každý den vařit. Nebo děláš nepořádek, doma nepomůžeš.
Důvody mohou být různé.

Damiana

Proč chceš dojíždět? Šikana? Prober to s vychovatelem nebo mistrem na učňáku, nejlépe se školním psychologem, pokud ho tam máte.
Pokud máš jiný důvod (větší pohodlí, láska?), svěř se vychovateli také. Promluv si o všem i s mámou. Jakmile své trápení někomu svěříš, řešení se hledá hned lépe, uvidíš.:-)