Příčesek

Jak přemluvit rodiče aby mně pustili na lyžák?

Ahoj jak by ste překecali rodiče aby vásm pustili na lyžák ? O peníze moc nejde jako máme na to ale naši mně letos nepustili :(

Nejlepší odpověď
anonym

Rodiče to nejspíš nějak zdůvodnili. Možná na to z Tvého pohledu máte, ale rodiče potřebují peníze na něco jiného. Zkus to s nimi ještě jednou probrat a uvidíš. Možná zabere uplatit je lepšími známkami. Tvou situaci z těch několika slov nejde odhadnout. To se potom radí moc těžko.

Další odpovědi
venkovan

Já se přehlédl a četl „na svařák“.

Proč nechtějí pustit – to je ta podstata
jakou potom zvolit strategii v komunikaci s rodiči.

terry

Nenapsal jsi zásadní věc.
Proč.
Proč tě nechtějí pustit?

Mapedka

Zkus je trochu jakoby ,,PODPLATIT´´,, řekni že když tam pojedes ze budes mit i nove zkusemosti a ze jim budes pomahat uklízet atd… a ze uz nebudes z necim otravovat a takhle,,,, ..vlastni zkusenos,,,proste je co nejvice s tim otravuj ;)