kolikata

Jak přemluvit rodiče aby mi koupily králíčka ?

rodiče mi nechtějí koupit králíčka co mám dělat ? já už vážně nevím akdyž se jich zeptám proč řeknou mi že mi nemusí říkat důvod koupí mi všech kdybyste viděli muj pokoj muj mobil atd… já o to nestojím že mám iphona 5s ipad mack atd… chci zvíře mám psa a rybičku ale moc moc bych chtěla králíčka a ani nevidím problém v tom že se o ně starám takže mi nemůžou říct že se o něj nebudu starat prosím poradtemi :(

Nejlepší odpověď
brillant

Viz http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=p%C5%99em­luvit%20rodi%C4%8De

Další odpovědi
marci1

Asi nijak. Pokud rodiče nechtějí, aby jsi měla další zvíře, nezbývá než se s tím smířit. Buď ráda, že máš psa a rybičku, některým dětem rodiče nepovolí žádné zvíře. Až bude mít svůj byt, můžeš si pořídit zvíře, které budeš chtít. 🙂

petra15

Tak jim treba rekni, ze ten iphon ve skole s nekým za králícka vymenís…je preci tvuj…a nebo to jednoduse udelej, ale at más i vse ostatní, co potrebujes – klec, atd…

anonym

Asi si budeš muset zvyknout, že ne vždy dostaneš všechno co chceš.

Yggdrasil.

Někdo prostě nemá rád králíky. Pokud tam není problém v tom, že se nebudeš starat ani v nějaké alergii členů rodiny (protože máte už psa), tak je to prostě tím, že králíčka vyloženě nechcou. Budeš se s tím muset smířit. Chtěj radši třeba kočku.

Quimby

Třeba už nechtějí další zvíře.To, že ti nemusí říkat důvod je dost smutný, vždy by to podle mě měli umět zdůvodnit.
Bohužel s tím nic neuděláš, počkej třeba za rok, dva třeba jim to už vadit nebude.