Jak přemluvit rodiče aby mi koupily králíčka ?

rodiče mi nechtějí koupit králíčka co mám dělat ? já už vážně nevím akdyž se jich zeptám proč řeknou mi že mi nemusí říkat důvod koupí mi všech kdybyste viděli muj pokoj muj mobil atd... já o to nestojím že mám iphona 5s ipad mack atd... chci zvíře mám psa a rybičku ale moc moc bych chtěla králíčka a ani nevidím problém v tom že se o ně starám takže mi nemůžou říct že se o něj nebudu starat prosím poradtemi :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Další odpovědi:

Zlatý

Asi nijak. Pokud rodiče nechtějí, aby jsi měla další zvíře, nezbývá než se s tím smířit. Buď ráda, že máš psa a rybičku, některým dětem rodiče nepovolí žádné zvíře. Až bude mít svůj byt, můžeš si pořídit zvíře, které budeš chtít. :-)

Bronzový

Tak jim treba rekni, ze ten iphon ve skole s nekým za králícka vymenís...je preci tvuj...a nebo to jednoduse udelej, ale at más i vse ostatní, co potrebujes - klec, atd...

Asi si budeš muset zvyknout, že ne vždy dostaneš všechno co chceš.

Pokročilý

Někdo prostě nemá rád králíky. Pokud tam není problém v tom, že se nebudeš starat ani v nějaké alergii členů rodiny (protože máte už psa), tak je to prostě tím, že králíčka vyloženě nechcou. Budeš se s tím muset smířit. Chtěj radši třeba kočku.

Bronzový

Třeba už nechtějí další zvíře.To, že ti nemusí říkat důvod je dost smutný, vždy by to podle mě měli umět zdůvodnit.
Bohužel s tím nic neuděláš, počkej třeba za rok, dva třeba jim to už vadit nebude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.