jak přemluvit rodiče aby mi koupily kočku?

nevím jak bych je měla přesvědčit strašně moc bych chtěla kočičku do bytu jednu už mám ale venku a ta skoro není doma je doma tak 1 za měsíc. je mi 12 a o kočkách toho vím opravdu hodně vím že kočička žije dlouho vím co potřebuje a mám taky vybranou rasu ale rodiče mi furt říkají že: až budeš velká tak si ji koupíš sama! a s penězi to problém určitě nebude tak jestli mi někdo pomůže budu velmi vděčná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus si projít starší odpovědi, stejný problém mělo víc uživatelů.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Je mi sympatické, že volíš raději kočku než psa, s tou je skutečně méně práce, je čistotná, nemusíš s ní chodit několikrát denně na procházky a za tvou péči a lásku dokáže dát najevo vděčnost. Jen bych se přimlouvala spíš za kocourka z útulku, dají se tam najít moc krásní. Šlechtěné rasy jsou náchylnější k chorobám a u kocourka je méně složitá kastrace, než u kočičky. Ke svému prvnímu kocourkovi jsem se dostala vlastně nedobrovolně, protože dcera měla velkého psa a nešlo to dohromady, ale dnes už si život bez kočičího kamaráda neumím představit.

Stříbrný

Docela chápu Tvé rodiče, pravděpodobně se "bojí", že Tě kočka za chvilku omrzí a budou se o ni starat oni, nebo jen prostě nechtějí zvíře v bytě. Důvodů, proč ti ji nechtějí pořídit může být mnoho..

A univerzální způsob na přemluvení také neexistuje. Zkus rodičům dokázat, že jsi zodpovědná natolik, že nebudeš mít problém se o kočku starat. Může to trvat i v řádech měsíců., nebo to také nemusí pomoct..

Bronzový

i když bych si radši vybrala psa, zkus si tu kočku třeba přát k narozeninám, pod stromeček je už pozdě

Zlatý

WeeBer má pravdu, tady každá rada drahá.
Jediné co by " mohlo " pomoci, je nasadit do bytu myši. Ale nevím

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.