Avatar uživatele
paulline

jak přemluvit rodiče aby mi koupily kočku?

nevím jak bych je měla přesvědčit strašně moc bych chtěla kočičku do bytu jednu už mám ale venku a ta skoro není doma je doma tak 1 za měsíc. je mi 12 a o kočkách toho vím opravdu hodně vím že kočička žije dlouho vím co potřebuje a mám taky vybranou rasu ale rodiče mi furt říkají že: až budeš velká tak si ji koupíš sama! a s penězi to problém určitě nebude tak jestli mi někdo pomůže budu velmi vděčná

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, samicek333 před 4475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkus si projít starší odpovědi, stejný problém mělo víc uživatelů.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-mam-premluvit-rodice-aby-mi-koupili-kocku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Je mi sympatické, že volíš raději kočku než psa, s tou je skutečně méně práce, je čistotná, nemusíš s ní chodit několikrát denně na procházky a za tvou péči a lásku dokáže dát najevo vděčnost. Jen bych se přimlouvala spíš za kocourka z útulku, dají se tam najít moc krásní. Šlechtěné rasy jsou náchylnější k chorobám a u kocourka je méně složitá kastrace, než u kočičky. Ke svému prvnímu kocourkovi jsem se dostala vlastně nedobrovolně, protože dcera měla velkého psa a nešlo to dohromady, ale dnes už si život bez kočičího kamaráda neumím představit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Docela chápu Tvé rodiče, pravděpodobně se „bojí“, že Tě kočka za chvilku omrzí a budou se o ni starat oni, nebo jen prostě nechtějí zvíře v bytě. Důvodů, proč ti ji nechtějí pořídit může být mnoho..

A univerzální způsob na přemluvení také neexistuje. Zkus rodičům dokázat, že jsi zodpovědná natolik, že nebudeš mít problém se o kočku starat. Může to trvat i v řádech měsíců., nebo to také nemusí pomoct..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

i když bych si radši vybrala psa, zkus si tu kočku třeba přát k narozeninám, pod stromeček je už pozdě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

WeeBer má pravdu, tady každá rada drahá.
Jediné co by " mohlo " pomoci, je nasadit do bytu myši. Ale nevím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek