mišuskyn

Jak přemluvit rodiče aby mi dovolili xbox?

jak přemluvit rodiče aby mi koupili xbox pokážde mi řeknou že se mám líp učit ale i když mám jedničky a dvojky tak ne říkaj že si to nezasloužim i když jim pořád pomáhám a když řeknu že si na něj našetřim tak řeknou že NE! bež se raději učit

Odpovědi
gecco

„Jedničky a dvojky“ – a TAKOVÝTO písemný projev???
😁

Vydělej si na něj – upřímně, u mne bys taky neuspěl…

JájsemRaibek

No i já bych ti doporučil, aby ses šel raději učit. Až napíšeš otázku tak jak má být správně napsaná, potom bych možná uvažoval, že již vše umíš a něco si zasloužíš. Např. zmiňovaný xbox.

Awe

Mají pravdu…Měl by ses lépe učit. Taky bych ti ho nedovolil

postcd

dohodnout si podrobněji podmínky které budeš muset splnit pro nákup toho xboxu (líp učit, jedničky dvojky…, to mi přijde dosti obecné a nezavazující pro tvé rodiče…)

anonym

Musíš si dupnou,popř.se válej po podlaze,že to musíš mít,jinak ,že bez toho nemůžeš žít.
Ale nechápu,jak můžeš mít jedničky,když máš v dotazu chyb jak máku.