ivosek2

Jak přemluvit rodiče, aby jsem si sám kupoval oblečení?

řekl sem rodičům, že si chci kupovat oblečení sám, protože se mi nelíbí oblečení které mi kupují ale oni se na mě naštvali…:(

Nejlepší odpověď
iceT

Máš na to finančně,aby sis kupoval oblečení sám?

Další odpovědi
hanny 2

Ivošku a kolik je ti let?Tak se domluv,že půjdeš s nimi,když ti půjdou něco koupit,vybereš si a oni to zaplatí.Moje sedmiletá vnučka si taky určuje,co si obleče a co ne,takže to dokážu pochopit!

klumprt

Myslím, že když jednou budeš mít jedničku z češtiny, tak by to mohla být docela slušná výchozí pozice k vyjednávání.

anonym

Malý spurný děcko hlavně nezapomeň mamě říct o želatinu frklou ze sloního chobotu jako včera v podvečer.
Doplňuji:
„mamě“