MinKarolina

Jak přemluvit rodiče??

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat zda nemáte nějaké nápady…
Chtěla bych psa…a rodiče mi ho nechtějí dovolit i když už jsem.tlousela spoustu věcí.
Je to asi takhle jednoho psa uz amme tedy fenu…
Je úžasná…je to labradorka, ale já nechtěla nové stěně koupit ale vzít si z útulku. Prostě myslim ze když máme velkou zahradu a nelho milujícího…proč nezachránit nějaké opuštěné štěňátko?
Chtěla bych nejake menšího vzrůstu.....
Rodiče prostě nějak nechtějí dovolit…a já bych se o toho pejska vážně starala klidně úplně sama…
A uvědomují si že už máme jednoho psa ale nazavrhka bych ji…ale bohužel s ní nemohu nit ani na procházku jelikož má moc velkou sílu a je tak trochu na vodítku nezkrotná…a ona už má svého panička ostatní jsou ji tak trochu ukradení

Nejlepší odpověď
ivzez

Já mám nápadů, jéjej!!

Jak by rodiče přemluvili tebe, abys už je přestala přemlouvat?
Použij přesně stejnou metodu!!

A k tomu psovi:
Víš na kolik měsíčně takový pes přijde? Vyděláš na jeho krmení, veterináře …?

Další odpovědi
marci1

Bohužel rozhodují rodiče. Až se osamostatníš, budeš bydlet v domě, nebo v bytě, můžeš si pořídit jakéhokoliv psa, v jakémkoliv počtu. 🙂

led

Pokiaľ nie si samostatná, o novom psovi rozhodujú rodičia a fena, ktorú už máte.
Ano, aj tá fena, pretože ak k nej dáte nasilu cudzieho psa, ktorý jej nevonia, nemusí to vždy skončiť tak, ako si predstavuješ.

brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20přem­luvit%20rodiče