Jak přemluvit rodiče, aby mi koupili MacBook?

Je mi 13 a přála bych si Macbook. Notebook mám osm let a už na něm nejde udělat ani prezentace, takže bych si přála nový. Není to tak, že bych po rodičích chtěla notebook za 30 000 jen tak. Mám už celkem velkou částku našetřenou a chybí mi 2500, ale rodiče mi na něj nechcou přispět. Není to tak, že by neměli peníze, o ty nejde. Jinou značku notebooku nechci, mám od Applu mobil, tablet a mp3 a jsem se vším velmi spokojená :). Učím se dobře, mám samé jedničky. Poraďte mi prosím :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud se nechtějí nechat přesvědčit, nepřesvědčíš je. Pokud píšeš, že ti chybí jen 2500, tak si zkus došetřit i ten zbytek a budeš mít hodně dobrý pocit.

Další odpovědi:

Bronzový

Po novém roce by mohla cena trochu padnout :)
dole nalezneš i graf vývoje ceny http://notebooky.heureka.cz/…

a úplně dole píšou, že na slovensku je za 900 € - 24327,- (ale hůř by se asi reklamovalo)

Pokročilý

A musíš mít vyloženě Macbook? Nemyslím to nějak zle jen si myslím, že se dá v pohodě sehnat notebook daleko levnější a nemusí to být nutně šunt. Zkus o tom popřemýšlet, zbylé penízky by sis mohla schovat na něco dalšího.

Bronzový

Ahoj, no nejlepší je použít argumenty. Proč ti ho rodiče nechtějí koupit, když nejde o peníze?

Zlatý

Máš notebook od pěti let a ještě jsi se nenaučila dělat prezentace. Myslíš, že na MacBooku to budeš umět?

Je mi 12 a MacBook nechci,protože na něm nic vlastně nic neuděláš. Nerozjedeš tam Sims (teda mě se to nerozjelo) taky tam nemáš takové možnosti jako na normálním Notebooku a sice píšeš,že máš od Applu všechno,ale opravdu Mac i přes ostatní věci bych neodporučovala :)

Pokročilý

Jediná moźnost jak je přemluvit je použít logické argumenty a těmi jim vysvětlit, proč bys ho měla dostat. Jelikož nevíme důvod jejich odmítavého postoje, nedokážeme ti poradit více.

Pokročilý

Kup si macbook za 30 000 který je výkonově za 18 000...

Doporucil bych spise pc za 15 000 + monitor 5000 pokud hrajes hry ale i celkove pc je lepsi...

NoteBooky se prehrivaj

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.