Tw!st

Jak přemluvit rodiče ?

Jak přemluvit rodiče aby mi doplatili na iPad který je zrovna v akci? mám na něj něco přes polovinu ale potřebuji ho koupit dnes dokud je ve slevě, já když o to poprosím rodiče tak oni řeknou že co by mi doplácely za čtyřky z matiky nevíte někdo nějakej trik na rodiče ? díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Damiana

Představ si, že by byl tvůj táta v práci flink a na vyhození a přišel by za šéfem a řekl, že chce, aby mu doplatil na nové auto, protože se mu líbí a je za pakatel. Myslím, že by rovnou letěl!
Jen neboj – iPad bude brzy v akci i někde jinde. Ber to, že ti na něj rodiče nechtějí doplatit tak, že máš motivaci k tomu opravit si známky – když už to neděláš kvůli sobě, ale pro Jablko. Mají rozum, za čtyřky si takový nadstandartní dárek fakt nezasloužíš.
Doplňuji:
Podle tvého příspěvku v diskusi soudím, že iPad za cenu 3000,– asi originál nebude… Ještě větší vyhazování peněz. A to, že se nudíš při čekání, v busu apod.? Stále existují knížky, v tvém případě by to ale měly být spíš učebnice. Už vidím, jak listuješ v AppStore v sekci Education!

Další odpovědi
Larissa

Já mám samé jedničky a rodiče stejně nechtějí dát ani šloka…

Ale být tebou, šetřím si spíš na tablet od Samsungu, je tam lepší OS a dá se zvětšit paměť… Má – podle mě – i lepší display… ;)

Drap

Počítat s tím do budoucna a vyvarovat se těch čtyřek

venkovan

Dá se bez něj žít?
Dá – dokazují to miliardy lidí na celém světě.
Popravdě, kdybych jako rodič věděl, že to pomůže k výuce a ke znalostem, asi bych si i odpustil třikrát týdně topinky s česnekem k večeři a doplatil. Ale mám pocit, že jeho získáním je něco jiného než zlepšit se v kvalitě učení.

Skeptik

Ajpedy, galaxie, atd., to je pro lamy. Raději si kup kvalitní čtyřjádro s 16 GB RAM, kvalitní GPU od NVidie nebo AMD a zvukovou kartou a reprosestavou. Nebo jdi reductio ad absurdum a programuj mikrokontrolér, abys ukázal jakej jsi „džý“.

SonsyMite

iPad je vyloženě jen machrovinka před sousedama že si to můžeš dovolit.
Ten si nekupuj ani za největší slevu.

ReHu

Trik???
Trochu se víc uč a uvidíš, bude iPad a i třeba něco dalšího. To se ti, myslíš, nevyplatí???

Alča M.♥

Kup jim třeba oběma bonboniéru a napiš dojemný dopis(že je strašně moc prosííš a že slibuješ, že si známky opravíš, a jestli ne, že ti už nikdy nic nemusí dávat), jestli to nepomůže, tak nemáš i někoho jiného? Strejdu, tetu, babičku, dědu.......?

terry

A potřebuješ nutně iPod? Normální MP3 nebo MP4 by nestačila? Na zkrácení toho čekání?
Nebo knížka?

Tw!st

tak teda děkuju no… 6 komentářů a ani jedna věta co když se řekne rodičům tak aspoň malinečko pomůže, vím že za ty 4ky nemůžu nic jakože čekat ale ta 4ka je z matiky a matiku já prostě vůbec nechápu a myslím že ti co říkaj že je to k hovnu ten iPad tak jakože je ale co byste dělali vy když 2× za den přes půl hodiny čekáte na bus, 1 za 14 dní jezdili k babičce ( kolem 40km ) a další věci kde se načekám šílenýho času a ne v domově kde mám pc, jo a ten iPad jsem našel za 3 000kč, 2 000kč mám takže bych potřeboval od rodičů jen 1 000kč a už sem je skoro přemluvil jen to nějak dorazit tak nevíte co říct ??