Káji †

Jak přemluvit mamku ,abych dostala slíbeného králíčka?? :/

Moc bych si přála králíčka,měla sem ho dostat už na pololetí,ale známky tomu neodpovídaly tak mamka řekla na třičtvrtě letí a i přes to že sem splnila mamčiny požadavky,tak mi ho nechce koupit a prý tvrdila až na konci roku.Takže od znova musím dřít jako pes a nachytat znova dobré známky…Pomocte mi prosím…moc mi na něm záleží…:/

Nejlepší odpověď
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20p%C5%99em­luvit

Další odpovědi
huxa

Sežrala by ti ho stejně kočka, raději bych ho nechtěl…

anonym

…„jako pes dřeš“… pro sebe – i když se ti to nyní zdá nepravděpodobné – jednoduše proto, abys nebyla nevzdělaná a hloupá…
😉
Králíček v bedně (nebo králík na smetaně) jsou jen drobná povzbuzení – ber toto „třičtvrtěletí“ jako splněný postupný cíl a když budeš šikovná, bude i králík.
😉

dmatejek777

Řekni, že se o něj budeš dobře starat a nakonec ho budeš moci mít 😉. Králíček je moc fajn. 🙂