Avatar uživatele
Lencis

Jak přemístit pavoučí rodinku?

Pro někoho možná zcela zcestá otázka, ale jak mám přesunout pavoučí rodinku aniž bych jí ublížila. Objevila jsem při úklidu pavoučici s vylíhnutými pavoučky. Ne, že bych k nim měla nějaký vztah.. spíš naopka, přesto nějak nechci vzít vysavač… když je prostě naberu na papír a odnesu ven… přežijí to? Za jak dlouho po vylíhnutí jsou pavpuci vlastně soběstační… no minimálně se třeba něco dozvím :) Díky
Doplňuji:
Díky… a neroutečou se mi po bytě? Manžel navrhoval je opatrně smest jemným smetáčkem a odnést do sklepa… i s tím smetáčkem… a nechat je tam ať si přelezou kam budou chtít…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? JanaViki před 3882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Využil bych metodu tvého manžela s další možností – vypustit je ven. Většina našich druhů venku přežije a právě teď je období, kdy takoví mrňaví pavoučci budou stavět své sítě „babí léto“, aby se mohli od rodných pavučin dál zabydlovat.

Zdroj: Studium

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Louise:3

Jestli jim opravdu chcete pomoct,tak je tam nechte,kdyby jste je vzala na papír,mohla by jste je i poničit na zdraví..
..nechte je tam cca 3–4 dny,potom je klidně odneste:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanicka.k.cb

Podle mě to neni divný, pavouci jsou užitečný zvířata, a neznám žádný důvod pro to je zabíjet, nebo jim ubližovat :) Venku to určitě přežijou, přecejenom ne všichni žijou vevnitř :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Jedna ta bestie uz ti urcite utekla a je nekde pod gaucem a v noci ti omylem vleze do pusy. Takze fakt vem vysavac, na to pak jeste nasaj nejakej popel nebo pisek at je to rosleha na maderu. A ven do kose s tim. To je asi jako bys prenasela blesky ven aby se meli dobre. A neboj se ikdyz je znicis najdes dalsi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Klára K.

Jsemtady:
zajímavý názor… ani moje mamka, co má arachnofobii, by se takto nevyjádřila (bez urážky)

před 3882 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek