ivosek2

Jak přemístit dítě do jiný zakladni skoly?

Doklady, dokumenty , vysvědčení co k Tomu potřebuji? Za kým mam přijít?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zajít za ředitelem, nebo na studijní oddělení nové školy. V té staré to pak oznamte, oni by vás hledali, musí hlásit, když jim dítě do školy nechodí, byl by v tom zbytečný zmatek. Vemte jen vysvědčení za poslední dokončený rok, popřípadě rodný list, a kartičku zdravotní pojišťovny.

Další odpovědi
namiikk

Bude nejlepši když to nejdřív řeknete třídní učitelce současné třidy. A jděte na tu školu na kterou chcete jit promluvte si s ředitelkou že chcete do tehle školy a ta ředitelka už vám řekne co dál.No a až se přihlasite do te školy tak se odhlasite z te stare.