Hawajka

Jak přeložit tuto větu do AJ?

My jedeme ve středu pryč tak ahoj.
Trochu to vím, ale né tak úplně.
Doplňuji:
Dobře vím jenom: We go (ted' mám problém z doplněním předložky) at wednesday gone (tak nwm) bye?

Nejlepší odpověď
quentos

Když to „trochu víte“, tak sem tu trochu nejprve napište… my to pak opravíme a doplníme.
Doplňuji:
„we go“ by znamenalo, že jezdíte pravidelně, ne že „jedete“.

We are going away on Wednesday, bye

(„tak“ není třeba překládat, ale pokud chcete, lze použít „so long“)
(se dny v týdnu se pojí předložka „on“)

Další odpovědi
roxy52

We're going off in the middle and hi

zelí

Použil bych vazbu going to pač je to plánovaná budoucnost.

quentos

zelí: ne že by to bylo špatně, ale pro pevně naplánovanou budoucnost na určitý termín (např. právě na tu středu) se dává přednost přít. času průběhovému, proto jsem ho použil