tereza119

Jak přeložit níže uvedený text do němčiny?

Prosím o radu, jak přeložit tento text do němčiny. V němčině nejsem tak zdatná a tohle je nad mě síly.
Je na tomhle svete neco skutecne nebo jsou vsechno jen pretvarky. pretvarky ve snaze zaujmout, udelat dojem?

Nejlepší odpověď
ivzez

… oder sind alles nur Verstellungen? Verstellungen in der Bemühung (jemanden) zu fesseln, einen guten Eindruck zu machen?

Příště se o překlad alespoň pokuste!
Úkoly tu za nikoho neděláme, ale rádi opravíme…

___

Jen oprava překlepu.

Další odpovědi
quentos

Gibt es in dieser Welt etwas Wirkliches, oder ist alles nur Verstellung, Verstellung in der Bemühung, einen Eindruck zu machen?

… to bylo mou němčinou z gymnázia (nepočítaje jeden nepovinný seminář na VŠ), zdatnější němčináři mě opraví.