agentpv

Jak přeložit do angličtiny: „ty nebetyčné hovado“?

Nejlepší odpověď
quentos

Jen velmi těžko, protože nedává příliš smysl ani v češtině („hovado, jež se dotýká nebes“)…

JájsemRaibek: nadávkový slovník je i v angličtině náhodou velmi bohatý. Šift je zcela něškodné „posunout“ – máš možná na mysli „šit“ (shit) ;{)>

… a jinak volně bych to přeložil jako „you mucking beast“

Další odpovědi
JájsemRaibek

Žabák kventos mě možná opraví, ale v angličtině nemají tolik nadávek, prostě řeknou šift a je to. To jen u nás se používá velmi mnoho nadávek s různým slovním spojením.

xxx3

you heaven touching beast! :)

mirekborek

Nejdříve se nauč používat google ;)
translate.goo­gle.com

Zdroj: translate.goo­gle.com