Alesh

Jak přeložit do AJ tento název bakalářské práce?

Pracovněprávní vztahy v českém právním řádu

A co tahle verze: „Labor relations in the Czech body of laws“? Mohlo by to takto být?

Nejlepší odpověď
quentos

Labour-law relations in the legal system of the Czech Republic

(pokud jde o název, tak všechna počáteční písmena velká kromě „of the“ a „in the“)

Kari05: právnická hantýrka se nedá překládat, ta se musí buď znát, nebo někde najít. Takže „umět dobře anglicky“ na překlad právnické hantýrky nestačí.

Další odpovědi
KARI05

Employment legal relations in the Czech legal system snad to je dobre :) překládal můj strejda :) neboj umí dobře Aj