Retko

Jak prelozim do cestiny percentage-wise???

Nejlepší odpověď
quentos

zas tu chvíli nejsem a už tu někdo dává zavádějící odpovědi. Iliines se netrefila; „-wise“ v tomto smyslu znamená „podle“, „po způsobu“, „na způsob“, jde o manýru hlavně americké angličtiny. Lze to tedy přeložit jako „podle procentuálního zastoupení“.
Doplňuji:
Iliines: jsem to nemyslel nijak zle ;{)= i já se občas seknu, šak jsme lidi.

Další odpovědi
anonym

Ahoj,je to ;rozumna procentni sazba.
Doplňuji:
Diky QUENTOSI,i ja se rada priucim,ale ver mi ja nechtela ;zavadet;mne to tak prislo.Diky