klikihak

Jak překrýt Bitmap barvou? Visual Basic

Dobrý den, jsem začátečník ve visual basicu a mám takovýto kód, vím že je to paskvil ale to ted prosím neřešte, potřebuji poradit jak udělat v třetím řádku od spodu následující (něco na tenhle způsob, s touhle funkcí):

If True And Form2.Button2­.BackColor = Color.Red Then New Bitmap(zkouska1)Bac­kColor = Color.Red

Chápete? aby Když vyvolám ten „klik“ který je řešený posledním odstavcem v kódu a ten button2 na Forme2 bude zároveň červený, potrebuju aby se tedy ta vykreslena bitmapa (zkouska1) prebarvila do cervene barvy…

Public Class zkouska1
Private _zkouska1 As New Bitmap(„C:\User­s\w\Desktop\brno_sk­ola\reduta\Pro­gram\Bila\1.png“)
Protected Overrides Sub OnPaint(ByVal e As System.Window­s.Forms.PaintE­ventArgs)
Form1.Show()
Form2.Show()
MyBase.OnPaint(e)

e.Graphics.Dra­wImageUnscaled(New Bitmap(_zkouska1), 0, 0)
End Sub
Private Sub zkouska1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load
MyNewSub()
End Sub

Sub MyNewSub()
BackColor = Color.Red
TransparencyKey = BackColor
End Sub
Private Sub Example_Contro­lAdded(ByVal sender As Object, ByVal e As System.Window­s.Forms.Contro­lEventArgs) Handles Me.ControlAdded

AddHandler e.Control.Mou­seClick, AddressOf Example_MouseClick
End Sub

Private Sub Example_Mouse­Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.Window­s.Forms.Mouse­EventArgs) Handles Me.MouseClick
If True And Form2.Button2­.BackColor = Color.Red Then ??? řešení ???
End Sub
End Class

Odpovědi
mosoj

http://www.fa­cebook.com/pa­ges/Fakulta-informa%C4%8Dn%C3­%ADch-technologi%C3%AD-%C4%8CVUT/201­204069621