DusanOrlik

Jak překonvertovat video,které je stažené v PC?

Zdravím,mám jedno video,které není na netu-resp. není na youtube,která mám v počítači,a a chtěl bych to dát do lepší kvality,můžete miu poradit stránku nebo program,kde by to šlo? Moc díky za odpověď

Nejlepší odpověď
badisko

do lepsi kvality ho doma urcite nedas …!!!! ale do jineho formatu urcite ano format faktory .....je free a v cestine…
Doplňuji:
format factory ke stazeni zde..http://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/prevody_for­matu/format-factory/?g[hle­dano]=format%20fac­tory%202.95&g[oz]=3­.00
Multifunkční multimediální konvertor souborů, který vám umožní provést téměř jakýkoliv převod nějakého multimediálního souboru. Podporuje totiž obrovské množství formátů jak z audio sekce, tak i z video a grafické.

Nástroje konvertoru:
podpora převodu video souborů do formátů MP4/3GP/MPG/A­VI/WMV/FLV/SWF,
podpora převodu audio souborů do formátů MP3/WMA/AMR/OG­G/AAC/WAV,
podpora převodu grafických souborů do formátů JPG/BMP/PNG/T­IF/ICO/GIF/TGA,
ripování DVD do video souboru,
ripování audio CD do hudebního formátu,
podpora formátů, které používají iPod/iPhone/PSP/Blac­kBerry,
oprava poškozených souborů,
redukce velikosti souborů,
konverze grafických formátů podporuje zoom, rotaci, převrácení a tagy,
podpora 56 světových jazyků včetně češtiny.....jo a zdroj je stahuj.cz