jak překonat strach a nebat se zazpívat před deckama a před porotou??(

Odpovědi
bolak

Mně říkali naši, abych si představil že jsem nahý, ale moc to nepomáhalo…
Doplňuji:
Tak snad jedině vyzkoušet si to předem nanečisto. S nějakejma kámoškama jako obecenstvem, nejdřív třeba s jednou, pak s vícero, nejlépe v místnosti kde budeš soutěžit, aby sis zvykla na prostředí a akustiku.

No a můžeš to zkusit nanečisto třeba nahá. Potom před porotou, oblečená, to už bude hračka.

natuliii

nedívej se jim do očí,na ně,dívej se třeba na zeď na nima (no a když zpíváš můžeš někdy i zavřít oči) :) nenech se jima rozhodit..ukaž jim co umíš!!! ;)

arygnoc

ako u koho.
v mojom prípade by som si pred tým vystúpením musel uzavrieť životnú poistku, povolať URNA (pre svoju ochranu) a trvať na pristavenej sanitke plne vybavenej pre záchranu života (môjho, poslucháči by to stejne neprežili).
Môj spev by pravdepodobne odohnal i 14 dní nič nekonzumujúceho Tyrannosaura rex.