Amy9898

Jak překonat nervozitu?

Nebaví mě být tak stylová holka třeba když mluvím s nějakým klukem a tak.
Doplňuji:
Ne stylová,ale stydlivá :D

Jinak děkuju všem :)

Odpovědi
WenceslasRe

Stylová holka? Co to je? :D

Já ji překonal tak, že jsem si řekl toto: Jsme jen chodící maso a věc složená z atomů. :P

Nerevarin

Kluk většinou bývá nervoznější než holka, takže se nemusíš bát, protože jste na tom podobně. Nemá cenu nic předstírat, nějakou stylovost apod, buď přirozená, to mají kluci nejraději. Nervozity se zbavíš jedině tak, že do toho půjdeš co nejdřív a budeš to mít za sebou. Stačí udělat první krok, nervozita pak opadne.

anonym

Kdybys byla stydlivá, možná bys stoupla v ceně, to už se málokdy vidí. Buď stydlivá a nebudeš tuctová 🙂

zjentek

to je hezky řečeno ..tak v tomto případě buď raději nervózní

briketka10

jednou si se už ptala :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-stydlivosti-2