Jak překonat nenávist k manželovi?

Neměli jsme to v životě jednoduché a vzájemně jsme si s manželem moc ublížili. Ve vyhrocených chvílích po tom všem k němu cítím až nenávist. Ničí mne to a nejsem schopná s ním sexuálně žít. V hloubi duše ho snad ještě mám ale ráda. Jak se mám zbavit těch negativních pocitů, které mě sžírají? Jsme nuceni žít spolu mnoha okolnostmi. Možná bychom ale ani bez sebe být nechtěli.

Nejlepší odpověď
panenka

sednout si s tvým manželém a promluvit si popřípadě navštiv nějakou poradnu kde víš že ti pomůžou

Další odpovědi
adavo

Nejlépe,by bylo si o všem v klidu promluvit a pokud to nepůjde asi vyhledat odbornou pomoc.

Nuk nuk

Musím jedině souhlasit s tím, co Vám poradila adavo.

Pokud máte oba důvody a vůli spolu žít dál, ba dokonce se možná máte i dosatatečně rádi, pak Vám skutečně nezbyde než si sednout, promluvit si v klidu o všem tom, co bylo, možná i o pocitech, které z toho oba máte (ačkoliv o těch muži moc mluvit neumí). Pokuste se společně přijít na to, jak spollu žít dát,tak aby to ano pro jednoho z Vás nebyla oběť.
Návštěva manželského poradce nebo psychologa by Vám měla jistě pomoci. Určitě se ničeho podobného nebojte.