Banshee

Jak překonat lenost?

Nejlepší odpověď
chudst

Jednoduse: musite se zvednout a jit udelat to, co delat nechcete. Pak z vas lenost po chvilce spadne; je-li to fyzicka prace. A je-li to psychicka prace, zavrete veskerou hudbu, okno a cokoli, co vas rusi a musite se soustredit jen na jednu vec: na praci.

Další odpovědi
Toruk

Lenost je vlastně sobectví. Dá se překonat třeba tak, že si člověk řekne, že spíš chce žít život v lásce, než v zahálení/ lenosti (dohromady to moc nejde). No a pak ten čas, co by strávil zahálením obětuje druhým lidem (ať blízkým, či vzdáleným), něco prospěšného pro ně dělá a takto rozvíjí lásku; práce pro druhé, když je od srdce přináší lásku a kde je láska, tam není místo pro sobectví.

dougie

No to by mě také zajímalo :)))

Elk

Penězi, ale někdy to jde i bičem…