SteimlX

Jak přeinstalovat zaseklý sony ericson j108i?

našel jsem samozřejmě několik návodů a to i s přesným popisem té chyby co se stala mně, což je:po zapnutí svítí bíle display a tím to končí… počítač ho nenajde, to je hlavní průšvih pro mě, zkoušel jsem stahovat firmware, poněvadž se to na pár místech psalo, ale i na s-e stránkách se mi ho nepovedlo stáhnout. fatal error při downloadu apod… poradí někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
beer

Občas pomůže pouhé vyjmutí baterie a opětné vložení, vyzkoušej !

SteimlX

vyjmutí a opětovné vsunutí baterky mě dokonale nainstalovalo update a spravilo display děkuji mockrát