Jak přeinstalovat windows bez bootovaciho CD?

K počítači jsem nedostal instalační CD protože je prý windows uvnitř v počítači a stačí ho doinstalovat , ale když se objeví problém tak jak ho mám přeinstalovat bez cédéčka.
A když tam nainstaluji jiný windows tak nejde internet ani ovladače a na počítači je napsaný windows xp home edition nettops.

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Pokud nemáš bootovací CD, tak si stáhni program Northon Ghost a pomocí něho si CD vytvoř. Pokud nemáš CD mechaniku, tak si vytvoř samobootovaci Flashku. Nebo si zálohu vytvoř na disku PC a pak když to spadne, tak to natáhneš z ní. Vše však za pomoci Ghosta.