panenka

Jak přeinstalovat skype i s kontakty?

Dobrý den mé sestře jsem dala Notebook chtěla by si tam nainstalovat skype i s kontakty které má v počítači jak prosím na to.Vždy když tam dá její přezdívku tak se jí zobrazí kontakty které jsem tam měla já .Zkoušely jsme to i odinstalovat a znovu naistalovat furt se tam ale ukazuje že účet je můj můžete poradit děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Zkuste podle této diskuze,je tam návod alespoň na to,aby sestra měla svůj účet.
http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?f=925&t=1038330

Moje sestra má zase svůj noťas,s účtem Skype od původního majitele,taky jsem chtěla program odinstalovat a naistalovat znova,jen jsem ho nemohla najít.Pokud odkaz nepomůže,omlouvám se předem.