lastchance

Jak přeinstalovat OS na SE vivaz?

Dobrý den, dalo by se nějak přeinstalovat OS symbian na SE vivaz na androind ? Neříkám že je android špatný ale už se nedělají moc aplikace ppro to

Odpovědi
anonym

asi jste chtěl napsat že pro symbian se nedělají aplikace … pro android jich je několik stovek tisíc 🙂

bohužel reinstalace operačního systému za zcela jiný než pro který byl telefon určen je cosi jako hackerský majstrštyk takže to opravdu nesvede každý, s obsáhlým manuálem se do toho jakš takš můžete pustit u starého htc hd2, ale jinak vám doporučuji vivaz prodat a koupit si rovnou Android telefon zde http://goo.gl/17qr na trhu už jich je pěkná řádka