SportWoman

jak přeinstalovat mobil? aby si na nic nepamatoval (ab byl jako když se koupi)

je to dotikový tip- Samsung galaxi GT-I5510 dk

Odpovědi
anonym

Nic není potřeba reinstalovat – stačí Obnovit tovární nastavení (tovární data) – vymaže veškerá nastavení (přizpůsobení) i data, telefon bude ´jako nový´.

badisko

trojhmat …vypnout a zapnout → tojhmatem …zapnout+prostredni tlaciko +volune a drazet vse dohromady … pockat nez se telefon zapne
objevi se obrazovka s Androidem … tam vybrat >>. Wipe data/ factory reset
a mobil je jako… kdyz jsi hokoupil …

Znám takový trik. Jestli je to Android tak pro smazání všech dat stačí přeinstalovat verzi Android. Je to trochu složitější ale je plno návodů na YouTube. [já jsem to udělal na jednom mobilu a všechny data byli odmazány a zároveň tam byla nová verze Android]

LADA TULEJA

alkatel pixi4