HeX PsendaID

Jak přeinstalovat League of Legends?

Už podruhé od té doby co hraji LoL se mi při spuštění zobrazil RADS error (Could not connect to HTTP server check out your internet connection and check that firewall is not blocking access.) Ale ve firewallu to mám mezi výjimkami a internet mi jinak jede v pohodě. A tak jsem se to pokusil, stejně jako když se mi to stalo před půlrokem, odinstalovat a zase stáhnout. Ale stalo se mi, že webová stránka není dostupná. Když se mi to stalo dřív tak jsem kvůli tomu dva měsíce nehrál a teď se mi to znova čekat nechce, než se to spraví. Co s tím? Stalo se vám to taky?

Odpovědi
ivzez

Přeinstalace LoL:
https://suppor­t.riotgames.com/hc/cs/ar­ticles/2025390­40-P%C5%99einsta­lov%C3%A1n%C3%AD-hry-League-of-Legends

HeX PsendaID

ale hráčská podpora jim teď nefunguje