vicix8

Jak přeinstalovat BIOS?

Mám desku GIGABYTE GA​-EG41MF​-US2H , kde stáhnout (popř. jakou verzi, nebo je jedno jakou?) a nainstalovat BIOS? díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Stáhněte si z odkazu manuál. Na straně 68 jsou popsány způsoby flashe BIOSu. Poslední verze je F5 z 22.4.2010. Je také ke stažení na stránkách Gigabyte.

Zdroj: http://www.gi­gabyte.com/pro­ducts/product-page.aspx?pid=3469#­manual

Další odpovědi
Emefej

Pokud ani nevíš, kde stáhnou BIOS ke kenkrétnímu modelu základní desky, tak se raději do jeho upgradu nepouštěj.