SonsyMite

Jak preinstalovat android, tak aby v mobilu nic nezustalo?

Dobry den,
Mam mobil plny zbytecnosti a uz si vsimam, ze je trochu pomalejsi. Obcas se mi i zasekne. Chtel bych si aktualizovat android, ale tak, aby byl mobil po softwarove strance „jako novy“.Poradi mi nekdo jak na to?
Dekuji predem…
Sony xperia M
Android 15.1.A.1.9

Nejlepší odpověď
anonym

Mělo by to být v menu Nastavení – Ochrana osobních údajů – Obnovení továrních dat.
Pozor – vymaže všechna data (mobil se dostane do stavu ´nového´).

zzzzz

Mowlo pokud by měl někdo v telefonu nahraný ten sledovací program, myslím to, když ti mobil ukradou, tak aby si mohl mobil sledovat, tak se tím továrním nastavením smaže i ten program???

anonym

Jak která „sledovací aplikace“…
😉
Ty ´lepší´ blokují ´reset´ do továrního nastavení.
Jinak ale tento reset mázne vše – tedy i tu ´bezpečnostní app´.
___
Podobně, jako když si instaluješ něco takového do počítače (notesu) – a zloděj jako první udělá format c:…
😉

zzzzz

Dík.
Takže sledovací aplikace – k ničemu:-((( Jen zaberou místo ☹

anonym

No – jak bych to tak… Kulantně…
😉
Zloději většinou nejsou zrovna vzdělaní a extrémně chytří – takže tyhle aplikace občas zafungují…
Ideální ´na blbce´ je nemít v mobilu nastavenou češtinu (výborná je třeba mandarínština 😉 – stačí A či N – pak je zloděj rád, že si zavolá…
😉