Jak přehrávat videa

Já nevím co se talo ale z ničeho nic mi nejdou přehrávat ve WMP filmy teda hlavně ty z flešky ale ty co už jsem na notebooku měla jdou přehrávat. Někdy nejdou přehrát vůbec, někdy jde jenom zvuk a nefunguje to ani v Media Clasic Home Cinema jediný KMPlayer to přehraje všechno ale já teď pracuju s Windows Movie Makerem a potřebuju si tam dát video z mobilu v mp4 které mi to předtím přehrálo. Jo a když zkusím film pustit v WMP tak mi to dole napíše byl zakázán kodek nevíte co stím ?
Doplňuji:
A nešel by tam třeba jen nainstalovat nebo povolit nějaký ten codek?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hmm, zřejěm máte brodel v kodecích - nemáte náhodou nainstalované nějaké K-Lite či Codec Pack All in 1 - ty tohle občas dělají.
Doporučuju všechny balíky kodeků odinstalovat, co tam máte. A radši i ostatní přehrávače.
Pak si stáhněte a nainstalujte CCleaner. Při instalaci odmítněte Google Chrome/toolbar a po instalaci program spusťte. Spusťte jak čištění disku, tak i registru. Vše nechte nastavené jak to je nastavené.

Pak si nainstalujte CCCP (není to žádný Sovětský svaz) a snad by to mělo být v pohodě.
CCCP stáhnete odsud: http://www.cccp-project.net/…
Při instalaci klidně zrušte instalaci Media Player Classic Home Cinema.

Pokud nedojde k nápravě, pro jistotu Vás požádám o výpis z programu Hijackthis, jestli tam náhodou něco není.
Hijackthis stáhnete zde: http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log - ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné internetové úložiště. Pak mi pošlete odkaz vnitřní poštou anebo ho vložte jako doplnění otázky.
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz vložte

Další odpovědi:

Stříbrný

Můj názor, ale jen můj WMP je na prd, nepoužívám jej.
Proč ti to nejde? Nejsou kodeky.
KMP je dobrej, tam hodně přehraju.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.