Toruk

Jak přehrávat dlouhé zvukové stopy v PDA?

Ve Windows mobile 6.1, v programech Win. media player 10 a Core player se pokousim prehravat prednasky o delce kolem 1h. Reprodukce neni plynula, zadrhava se a preskakuje. Pritom v PC tyto stopy prehravam bez potizi. Jak to vyresit? Pomohl by jiny prehravac, nebo prevod hudeb. souboru do jineho formatu? (Stavajici jsou v mp3). Diky

Nejlepší odpověď
niemand

Vyzkoušel bych jiný přehrávač. Pokud by nepomohl, tak opravdu redukci do jiné tzv bitrate. Pak snad už jen kombinaci těchto dvou variant. hezký den