Jak přehrát video 2

Jak přehrávat videa

Já nevím co se talo ale z ničeho nic mi nejdou přehrávat ve WMP filmy teda hlavně ty z flešky ale ty co už jsem na notebooku měla jdou přehrávat. Někdy nejdou přehrát vůbec, někdy jde jenom zvuk a nefunguje to ani v Media Clasic Home Cinema jediný KMPlayer to přehraje všechno ale já teď pracuju s Windows Movie Makerem a potřebuju si tam dát video z mobilu v mp4 které mi to předtím přehrálo. Jo a když zkusím film pustit v WMP tak mi to dole napíše byl zakázán kodek nevíte co stím ?

Doplněna:
A nešel by tam třeba jen nainstalovat nebo povolit nějaký ten codek?

Tak sjem si nainstalovala nějaký balíček kodeků pro WMP a videa a filmy už mi jedou i ty mp4 z mobilu. Ale pokud chci to video mp4 přidat do Windows Movie Makeru tak mi jede jen zvuk nevíte co s tím?
Doplňuji:
Byl to nějaká balíček codeků pro WMP

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaký balíček kodeků jste si instalovala? Obecně - balíky kodeků neinstalujte. Instalujte buď pouze jednotlivé filtry - třeba ffdshow anebo si nainstalujte to CCCP - to je ffdshow filtr, ale ještě doladěný tak, aby v pohodě přehrával MKV i v té nejvyšší kvalitě.

CCCP je podporován samotnými vývojaři kontejneru MKV, který pomalu nahrazuje AVI.
Doplňuji:
Nějaký balíček kodeků - to je co???
Prosím, odinstalujte ho, protože akorát nadělá víc škody jak užitku, dělá tam akorát potíže. Pokud jich tam máte nedej bože víc, tak je odinstalujte všechny.

A místo toho si nainstalujte CCCP nebo radši neinstalujte nic.

Další odpovědi:

Stříbrný

Už ti bylo zodpovězeno v předešlé otázce. Máš holt překodekováno.
Byla ti dána rada, abys to smazala atd.

Já na video používám zásadně VLC, není potřeba instalovat žádně kodeky a přehraje vše.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.