kattiee

Jak přehrát soubor snf.rar?

Dobrý den, absolutně nemám páru o tom, co a jak přehrát soubory snf.rar.
Ukazuje se mi to u pár filmů na ulož. to a když to stáhnu nejde to spustit.
Nevíte, jak to udělat?
Díky, kattiee
Doplňuji:
Ještě prosím o vysvětlení, proč se filmy dávají do takovýchto formátů, které nejdou běžně přehrát.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

nejde to nijak… není to multimediální soubor ale archiv. to znamená že obsah souboru se musí nejprve „rozbalit“ a potom jej lze přehrát…

pokud to bylo na uložto.cz , tak tam podle mne těch souborů bude víc – s příponou rar, r01, r02, r03 atd… v takovém případě jde o dělený archív a je nutné stáhnout všechny části a pak v programu total commander nebo win rar rozbalit

Další odpovědi
T3NY

Podle mě ten soubor stačí buď ve Winraru nebo 7Zipu rozbalit a pak normálně přehrát např přes W. Media Player.

kablik

usnaď si život a stahuj jen soubory s příponou AVI…