Jak přehrát software Nokia e51?

Známej mě do telefonu nahrál 2 filmy.Telefon se potom začal zasekávat.. i po smazání filmů nefunguje na 100%.Pomůže přehrát software? a jakým způsobem se to dělá

Odpovědi
Michal Kole

Stáhněte si Nokia Software Updater (http://www.no­kia.cz/ziskat-podporu-a-software/softwa­re/aktualizace-software-telefonu), a postupujte podle pokynů. Program mobil „prohlédne“ najde nejvhodnější aktualizaci a vy kliknete na aktualizovat.

Nebojte se je to v češtině.

POZOR: Pokud máte mobil z tzv. „šedého dovozu“ (www.mobilky.cz, a podobný dovozci)tak se může stát, že v něm nebudete mít po aktualizaci češtinu