mirekborek

Jak přehrát rozbitý tablet v počítači pomocí USB?

Spadl mi tablet a rozbil se totálně display (spadl tak z 2 metrů) a chci se zeptat pokud nejde dotyk můžu přes USB přehrát obrazovku v PC? díky moc

Odpovědi
cochee

Přes USB obrazovku „nepřehraješ.“ Avšak: 1. „Nejde dotyk,“ displej samotný ale zobrazuje? Některé tablety podporují USB myš, záleží na verzi Androida, na mém tabletu je An. 4.4 a ten to umí. Potřeboval bys ještě USB OTG kablík, tj. jeden konec s konektorem pasujícím do tabletu, druhý konec s USB A samicí (aby tam šla zasunout ta myška). Zde bohužel nemám pražádné vědomosti ohledně tabletů s Windowsy nebo tabletů Apple. A rovněž neznám možnosti připojení bluetooth myší, jenže máš-li BT v tabletu vypnutý, stejně myš bez dotekového displeje nepřipojíš. 2. Nefunguje-li ani obraz, zobrazíš obrazovku jedině, pokud je tablet vybaven HDMI konektorem, ale platí totéž, co u BT myši: zobrazování přes HDMI je třeba v systému zapnout. 3. Pokud jde o prostou záchranu uživatelských dat, mohlo by se povést připojení k PC přes USB, s tím, že se vnitřní paměť tabletu ve Windows zobrazí jako disk (na způsob flashdisku).

Víc neporadím, taky proto, že málo informací.