Jak přehrát příponu .part

Nejlepší odpověď
Kukucz

No v první řadě je třeba jej stáhnout celý…
Ale pokud je stažen celý a přesto má příponu part, tak jej normálně otevřete v přehrávači, ale neuděláte to přes dvojí poklikání na soubor, ale přímo v přehrávači volbou Soubor – Otevřít a dole v tomto okně pak musíte zvolit filtr na Všechny soubory ..
Dodatek: A je dobré si zjistit ve vlastnostech co je to za typ souboru a přejmenovat jej tak, aby měl odpovídající příponu.

Další odpovědi
anonym

part je nedotažený soubor, některé jeho části chybí … ale to nemusí bránit přehrání, použijte přehrávač VLC který si umí snadno poradit s nedotaženými nebo poškozenými soubory. → http://www.slu­necnice.cz/sw/vlc-media-player/

tento poškozený soubor raději dál nešiřte

led

názov.avi.part je časť súboru. Ak si ju chcete prehrať (kvôli kontrole) odstráňte koncovku .part to znamená premenujte súbor na názov.avi (flv, mpg…) a teraz si ho môžte skúsiť prehrať.
Ale opakujem, je to len neukončená časť súboru.