Jak přehrát prezentaci Microsoft power point

Jak se dá přehrát prezentace když nemám nainstalovaný kancelářský balíček od Microsoftu a Microsoft power point wiew mě nejde nainstalovat? Šlo by to přehrát po nainstalování balíčku Open Office který je free?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano,jde to i v Open Office.

Další odpovědi
lukas

Microsoft nabízí i programy na prohlížení a konverzi dokumentů word/excel/po­werpoint. Dokumenty nejdou upravovat, ale tyto prohlížeče jsou zdarma.

Zdroj: office.microsof­t.com/en-us/downloads/office-online-file-converters-and-viewers-HA001044981.aspx

anonym

openoffice umí otevřít nejen prezentaci PPT, ale stejně tak i dokumenty DOC, tabulky XLS … a libovolně s nimi pracovat nebo je jen prohlížeč

http://www.slu­necnice.cz/sw/o­penoffice/