jirka21kufr

Jak přehrát film, který je uložený na flash disku na televizi LG32LG5000?

Mám film na flashdisku a potřebuji přehrát film na tv LG32LG5000, ale nemůžu tam najít usb port. Když jsme tu televizi kupovali, tak nám říkali, že ta televize má usb port a dají se tam přehrát fotky a hudba. Jak se dá v této televizi přehrát film. Musím připojit celý počítač?

Nejlepší odpověď
mosoj

USB nemá a nemá ani rozlišení full hd. Má vstup HDMI. Takže vše přes HDMI.
Existují redukce USB – HDMI. Snad to ta TV zvládne.
Doplňuji:
Ono také záleží na vybavení firmwarem.

Další odpovědi
anonym

…„nemůžu tam najít usb port“…
No – přinejhorším koukni do manuálu…
😉
Měl by být ve spodní části na levé boční straně (při pohledu ´od obrazovky´).

Funna

jak jsi sám poznal, nevěř všemu, co ti v obchodě nakukají…tahle TV USB port nemá ☹