Jak přehlásit vodoměr nanového majitele?

Po kopi bytu potřebuji se přihlást k odběru vody. Změna uživatele vodoměru.
Jak,kdeco k tomu potřebuj?
Jak zajistit odečet stavu při předání bytu?

Odpovědi
panenka

Majitel který vám byt prodává tak si musí napsat poslední den při předávání klíču konečný stav vodoměru.ten si kdyžtak raději napište i vy pak spolu zajedte na vodárny kde on nahlásí stav vodoměru řekne tam že vám prodal byt a vy se hned ten den přihlásíte už jako nový majitel vodoměru.vemte si sebou jen osobní doklady popřípadě i smlouvu o koupi i já jsem vše pro jistotu měla sebou když jsem toto také vyřizovala na vodarnách s vámi vypíšou papíry že jste nový majitel ted vy podepíšete to dostanete kopii a máte vyřízeno přehlášení vodoměru na nového majitele.