Misirik

Jak předělat windowsovou aplikaci do androidu?

Vím ,že to jde protože některé aplikace jsou jak na android tak windows phone.

Nejlepší odpověď
zelí

Windows neni Windows phone.
Nejsem odborník, ale řekl bych, že předělat aplikaci ze standartních pc windowsů na android může být celkem náročné. Už kvůli rozdílné architektuře procesorů (x86 vs arm). Bez přepisování celé aplikace tak leda nějákým emulátorem.
Jestli se bavíme o mobilních windows, tam to bude asi jednoduší, ale nikdy jsem to hlouběji nezkoumal.

Další odpovědi
gecco

…„Vím ,že to jde protože některé aplikace jsou jak na android tak windows phone.“…
ROFL…
Víš – aspoň trošičku, něco o programování???
____
´Jak předělat osobák v tank? – vím, že to jde, některé jsou zelené.´