opa

Jak předělám v počítači barevnou fotku na černobílou a na hnědou.Děkuji.

Nejlepší odpověď
barnajka

Stačí mít nainstalovaný nějaký program pro úpravu fotografií, tyto základní úpravy zvládne téměř každý. Dobrý je např. Irfanview a je volně ke stažení na internetu. Můžete taky zkusit některý z online editorů fotografií, já jsem si poslední dobou oblíbila třeba www.befunky.com. Stačí jen kliknout na velké růžové tlačítko s nápisem GET STARTED, potom znovu růžové tlačítko UPLOAD A PHOTO…a pak už jen vybíráte z mnoha efektů. Některé z nich vypadají vážně profesionálně :) „Hnědá“ fotografie, jak ji zmiňujete, je tzv. SEPIA efekt – v nabídce jej tam najdete také.
Přijemnou zábavu a kdyby bylo třeba něco vysvětlit, jsme tu :)

Další odpovědi
arygnoc

doporučuji IrfanView 4.28 ( třeba na http://www.slu­necnice.cz/sw/ir­fanview/ ), velmi kvalitní nástroj pro jednoduché a rychlé úpravy.

y

jestli ma open ofice dej ji tam a ukaze se ti nabídka a pak si sti staci jen pohrat

Ella

nainstalujte si například ze stahuj.cz PhotoFiltre Studio a hned jakmile tam načtete fotografii nebo obrázek, tak v druhém řádku lišty jsou takové čtverečky, které vám jediným kliknutím z fotky vytvoří cituji: „Grayscale“ nebo „SEpia“ a nebo „Old Photography“ a je to =)