Jak předejít laryngitidě?

vnouček je s ní nyní v nemocnici,měl noční záchvat,je mu 1rok a 4 měsíce,bojím se o něj a nechci,aby se to ještě někdy opakovalo.Co můžeme pro to udělat?Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal

CVIčením,upravením jídelníčku a cvičení,třeba Jogy dechovým cvčením. Někteřímladí a zdraví otužováním.

Další odpovědi
hanulka11

na tohle trpěla dcerka , vždy to byl trap do nemocnice /dusila se/
Jednou měl službu takový starý lékař a říkal no když už jste tu tak ji tu necháme ,ale příště spařte heřmánek a vezměte ji na klín a inhalujte ,pěkně se ji uleví/ a měl pravdu/.Od té doby už nikdy do nemocnice nemusela.