Jak prát svetřík zdobený pravou kožešinou/liška/?

Kožešina nejde odejmout.Na štítku doporučeno praní v rukou.

Nejlepší odpověď
kropitko

Držela bych se toho doporučení, prala bych v ruce a velice opatrně, žádné sadistické ždímání,,,nechat odkapat, jako prací prostředek doporučuji jen mýdlo,,žádné agresivní prací prostředky.

Něco na počtení

http://www.svet-kozesin.cz/udrzba-kozenych-vyrobku

Další odpovědi
hanulka11

Dcera má takový svetřík a je snadné ho vyprat na program jemné prádlo a vhodné je ho dát to silonového pytle na prádlo a prát v něm. Prací prášek nejlépe Norit-balsam.