dohnalka79

Jak pracují realitní makléři?

prosím mám otázku,chtěla bych si udělat kurz na realitního makléře u společnosti MMreality.Má někdo s tímto zkušenost,jak je tato práce placená a zda se dočkám někdy nějakého ohodnocení?díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

strucne receno – jezdi vlastnim autem za vlastni penize od domu k domu, zvoni zvonek co zvonek a dotazuje se, zda nema nekdo v umyslu prodat barak… takovy realitni makler ma pak penize za uzavrene smlouvy…

vyssi level maklere pak zrejme dostane sluzebni auto…

na kurzu se dozvis neco malo praktickych rad, jak oslovit cloveka a jak nejlepe polozit otazku…

Další odpovědi
tom004

Tady si najdi nejbližší regionální kancelář.Poskytnou Ti informace.
Dělal jsem pro ně cca rok.Na našem trhu,jedna z nejsolidnějších realitek.

Zdroj: http://cz.inde­ed.com/Mm-Reality-Holding-jobs

ondra07

Tak nevím přesně, jak je to u MMreality. Ale můj taťka má svojí firmu s.r.o., takovou menší a podniká sám na sebe.Když něco prodá, tak z toho dostane jakoby výplatu, když nic neprodá tak nic nedostane :) …
Ale u MMreality budete určitě jako zaměstnanec, takže výplaty každý měsíc a nějaké ty prémie navíc se taky nevylučujou, si myslím :) Ale nevím, co byste přesně dělala? Asi byste jim sháněla nemovitosti, pozemky na prodej…