Fly

Jak pracovat s fimem?

Mám 2 otázky:
1– Když si třeba vytvoříte třešinku, jak k ní připevníte ten řetízek, aby z toho byl náhrdelník? Jenom to tak nějak vtisknete nebo jak? Díky!
2– Když to už máte „upečené“, aby to bylo hezké, musíte to něčím natřít, třeba leskem nebo nějak tak, nebo jenom nechat tak a už je to hezké?
Děkují, ahoj!

Odpovědi
Michal

Jen tak vtisknu.Maso potřu olivovým olejem nebo bezbarvou želatinou.

H

Musíš si udělat očko, které připevníš na výrobek a do něj navlékneš řetízek. Povrchová úprava je lakem http://vytvarne-potreby.vltava2000­.cz/store/depar­tment-205-lak-na-fimo.html nebo velmi jemný šmirglem povrch vyleštíš.