Dodo242

Jak pozvat spolužačku na rande či vyznat lásku?

Ahoj… mám ve tříde hodně moc dobrou kamarádku…sedíme spolu v lavici… jí bude 14 a me je krátkodobě 15. moc ji mám rád a miluju jí… jak jí mám vyznat lásku či pozvat na rande abych neco nepokazil a nebyl neomalený… budu si cenit každé odpovědi či rady.. mocinky vám děkuji.. Dodo

Nejlepší odpověď
quentos

to je složitý… já to řešil básněmi a květinami, ale bylo to na ně moc hrr, lépe prý je jít na to pomalu, někam ji pozvat na sklenku, případně na kulturní akci. Chcete-li „to mít za sebou“, můžete na tento sraz přijít rovnou s květinou, ale mně se tento zdánlivě ideální postup bohužel nikdy nevyplatil. V tomhle směru doporučuji knihu Jeremyho Daldryho „Nebuď takovej balvan!“, která je začátečníkům v randění ideálním pomocníkem, průvodcem a poradcem. Záleží taky na tom, jak moc se znáte a odhadnout, „na co je“, co by na ni udělalo dojem, zapůsobilo, udělalo radost…

Další odpovědi
Michal

Začni nezávazným hovorem a cit by tě měl vést dál,ale opatrně ať si to nepokazíš ,to bude asi první velká láska,viď?S vyz­náváním lásky počkej!A na zmrzku ji klidně pozvi:-))

Miisa

Záleží na tom jaký je typ. jestli je romantička tak třeba ty básně. třeba si i zjistit jaký má zájmy. jinak ¨si myslím že květinu ocení každá a nemusí to být hned kytka z květinářství.