Avatar uživatele
Dodo242

Jak pozvat spolužačku na rande či vyznat lásku?

Ahoj… mám ve tříde hodně moc dobrou kamarádku…sedíme spolu v lavici… jí bude 14 a me je krátkodobě 15. moc ji mám rád a miluju jí… jak jí mám vyznat lásku či pozvat na rande abych neco nepokazil a nebyl neomalený… budu si cenit každé odpovědi či rady.. mocinky vám děkuji.. Dodo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5159 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

to je složitý… já to řešil básněmi a květinami, ale bylo to na ně moc hrr, lépe prý je jít na to pomalu, někam ji pozvat na sklenku, případně na kulturní akci. Chcete-li „to mít za sebou“, můžete na tento sraz přijít rovnou s květinou, ale mně se tento zdánlivě ideální postup bohužel nikdy nevyplatil. V tomhle směru doporučuji knihu Jeremyho Daldryho „Nebuď takovej balvan!“, která je začátečníkům v randění ideálním pomocníkem, průvodcem a poradcem. Záleží taky na tom, jak moc se znáte a odhadnout, „na co je“, co by na ni udělalo dojem, zapůsobilo, udělalo radost…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Začni nezávazným hovorem a cit by tě měl vést dál,ale opatrně ať si to nepokazíš ,to bude asi první velká láska,viď?S vyz­náváním lásky počkej!A na zmrzku ji klidně pozvi:-))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miisa

Záleží na tom jaký je typ. jestli je romantička tak třeba ty básně. třeba si i zjistit jaký má zájmy. jinak ¨si myslím že květinu ocení každá a nemusí to být hned kytka z květinářství.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek