Jak pozvat spolužačku na rande či vyznat lásku?

Ahoj... mám ve tříde hodně moc dobrou kamarádku...sedíme spolu v lavici... jí bude 14 a me je krátkodobě 15. moc ji mám rád a miluju jí... jak jí mám vyznat lásku či pozvat na rande abych neco nepokazil a nebyl ''neomalený''... budu si cenit každé odpovědi či rady.. mocinky vám děkuji.. Dodo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

to je složitý... já to řešil básněmi a květinami, ale bylo to na ně moc hrr, lépe prý je jít na to pomalu, někam ji pozvat na sklenku, případně na kulturní akci. Chcete-li "to mít za sebou", můžete na tento sraz přijít rovnou s květinou, ale mně se tento zdánlivě ideální postup bohužel nikdy nevyplatil. V tomhle směru doporučuji knihu Jeremyho Daldryho "Nebuď takovej balvan!", která je začátečníkům v randění ideálním pomocníkem, průvodcem a poradcem. Záleží taky na tom, jak moc se znáte a odhadnout, "na co je", co by na ni udělalo dojem, zapůsobilo, udělalo radost...

Další odpovědi:

Stříbrný

Začni nezávazným hovorem a cit by tě měl vést dál,ale opatrně ať si to nepokazíš ,to bude asi první velká láska,viď?S vyznáváním lásky počkej!A na zmrzku ji klidně pozvi:-))

Záleží na tom jaký je typ. jestli je romantička tak třeba ty básně. třeba si i zjistit jaký má zájmy. jinak ¨si myslím že květinu ocení každá a nemusí to být hned kytka z květinářství.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.