mosoj

Jak poznáte správnou polohu dvouvláknové žárovky ?

Myslím dvouvláknovou malou, nikoliv do hlavních světlometů.

Doplňuji:
Něco mně uniká, když pracně zjišťuji který vývod na patici je na které vlákno ?
Patice i kolíčky jsou symetrické bez jakéhokoliv klíče.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/701636/DSCN1415­.JPG

Nejlepší odpověď
Hykam

Kolíčky jsou výškově posunuté.

Další odpovědi
brillant

Podle patice, umístění kolíčků.

mosoj

Hykam, žárovku mám před sebou. Ano jsou. Teď ještě jestli je to také výškově klíčováno v té svítilně na přívěsu. Je to pěknej šunt. Zítra se podívám. Měl jsem je tam obráceně !!!! než jsou přívody. Potřebuji jít s přívěsem na TK !

mosoj

Jak vidíš strčit to tam jde na oba způsoby bez problémů !!!

Hykam

TAk v tom případě, je špatná patice, ale můžeš to udělat tak, že zasuneš žárovku, připojíš vozík za auto a na světla musí svítit méně, na brzdy více. Rozdíl je viditelný.